Veřejná zakázka: Objekty Z3, víceúčelový objekt, oprava + rekonstrukce garáží dopravy

Informace o veřejné zakázce

fáze zadávacího řízení Hodnocení
Probíhá vyhodnocování.
DBID: 15080
Systémové číslo: P21V00000148
Evidenční číslo zadavatele: 239140009, 119170022, 239160007
Dle zákona: č. 134/2016 Sb.
Datum zahájení: 12.02.2021
Nabídku podat do: 30.03.2021 10:00

Název, druh veřejné zakázky a popis předmětu

 • Název: Objekty Z3, víceúčelový objekt, oprava + rekonstrukce garáží dopravy
 • Druh veřejné zakázky: Stavební práce

Stručný popis předmětu:
Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace akce Objekty Z3, víceúčelový objekt, oprava + rekonstrukce garáží dopravy, která se skládá ze 3 akcí.
1) Akce "Objekty Z3, víceúčelový objekt povodňového dvora Z3 - hala, sklad, nástrojárna" prezentuje výstavbu nového objektu víceúčelové haly v prostoru povodňového dvora závodu v Jablonci nad Nisou.
Víceúčelový objekt obsahuje halu s autodílnou se dvěma stáními pro nákladní vozidla; dále je navržen sklad pro mechanizaci a příslušenství (pluhy, frézy, štěpkovače apod.), dílna pro provádění drobných zámečnických a nástrojářských prací v rámci běžné údržby, dále sklad materiálu a náhradních dílů, sociální zařízení pro max. 6 pracovníků, kuchyňka a úklidová komora. Tvar objektu je navržen jako přízemní, dvoulodní s rozdílnou výškou jednotlivých částí; tím je dán i tvar sedlového zastřešení z dřevěných vazníků na tradičních svislých zděných konstrukcích zpevněných a prostorově ztužených železobetonovými věnci.
2) Akce "Objekty závodu Jablonec nad Nisou, oprava garáží dopravy" řeší celkovou opravu stávajících objektů spočívající v opravě hydroizolací, v podřezávce zdiva s dodatečným vložením izolace, v opravě povrchu betonového soklu, opravě dilatace a vnitřních omítek, v obnově výmaleb interiéru, v obnově antikorozních nátěrů vstupních a vnitřních ocelových dveří, ve výměně části střešní krytiny z vlnitého plechu a opravě elektroinstalace.
3) Akce "Objekty závodu Jablonec nad Nisou, rekonstrukce garáží dopravy" řeší zateplení obvodového pláště a střešního pláště, výměnu stávajících dřevěných oken za nová plastová, výměnu stávajících 4 ks garážových vrat za sekční, nové provedení klempířských prvků střešního pláště, instalaci nových hromosvodů, izolaci vnitřních rozvodů ústředního vytápění, instalaci zimního vyhřívání odvodňovacího žlabu a instalaci nové uzamykatelné rolovací mříže.
Bližší specifikace viz projektová dokumentace a smlouva o dílo.

Prohlídka místa budoucího plnění se koná dne 19. 02. 2021 od 10:00 hodin. Sraz účastníků je na parkovišti před budovou ředitelství závodu Jablonec nad Nisou, adresa: Želivského 5, 466 05 Jablonec nad Nisou.

Druh zadávacího řízení, předpokládaná hodnota

 • Druh řízení: zjednodušené podlimitní řízení
 • Režim veřejné zakázky: podlimitní
 • Předpokládaná hodnota: 17 866 000 Kč bez DPH

Zadavatel

 • Úřední název: Povodí Labe, státní podnik
 • IČO: 70890005
 • Poštovní adresa:
  Hradec Králové - Slezské Předměstí
  Víta Nejedlého 951/8, PSČ 50003
 • Id profilu zadavatele ve VVZ: 519508

Adresa kontaktního místa

Nabídky, resp. žádosti o účast podávat na:
prostřednictvím elektronického nástroje E-ZAK (https://zakazky.eagri.cz)

Kontakt

Položky předmětu

Zadávací dokumentace

Vysvětlení, doplnění, změny zadávací dokumentace

Hodnocení nabídek

Veřejné dokumenty

Formuláře

URL odkazy